Zajęcia pozalekcyjne

 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W I OKRESIE 2016/2017:

 

ZAJĘCIA PRZEDMIOTOWE PROWADZĄCY DZIEŃ TYGODNIA GODZINA SALA
koło języka polskiego  M. Matysek poniedziałek  15.25 - 16.10 108
zajęcia wyrównawcze z języka polskiego przed egzaminem klasy III A. Jankowska poniedziałek 15.25 - 16.10 112
zajęcia polonistyczne gry językowe dla kl. II G. Kiełb czwartek 15.25 - 16.10 111
zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasy I K. Król wtorek 14.35 - 15.20 113
zajęcia wyrównawcze z historii - klasy I-III B. Karczewska czwartek 15.25 - 16.10 205
zajęcia wyrównawcze z fizyki klasy I-II B. Jacewicz wtorek 8.00 - 8.45 203
koło fizyczne A. Migas -Grzesiak wtorek 14.35 - 15.20  201
koło biologiczne A. Kamińska czwartek  14.35 - 15.20  201
zajęcia wyrównawcze z chemii klasy I-III M. Słonina środa 15.25 - 16.10 202
koło chemiczne L. Wasyłyszyn środa 15.25 - 16.10 202
koło geograficzne G.Trzcionka poniedziałek 15.25- 16.10 206
trening przed egzaminem - przedmioty przyrodnicze

G.Trzcionka (geografia)

A. Migas -Grzesiak (fizyka)

L. Wasyłyszyn (chemia)

A. Kamińska (biologia)

wg. odrębnego harmonogramu - -
zajęcia wyrównawcze z geografii G. Trzcionka czwartek 15.25 - 16.10 206
zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. I T. Bogacz czwartek 15.25 - 16.10 6
koło matematyczne dla klas II M. Zdebska środa 8.00 - 8.45 7
zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy III M. Zdebska czwartek 15.25 - 16.10 7
koło matematyczne dla klas III T. Sklepek wtorek 14.30 - 15.15 207
zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy II T. Sklepek środa 8.00 - 8.45 207
zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego klasy I i II A. Sierzchała czwartek 14.35 -15.50  110
koło języka angielskiego  B. Ludera poniedziałek 13.40 - 15.20 110
trening przed egzaminem język angielski klasy III I. Mucha wtorek  14.35 - 15.20 109
trening przed egzaminem język niemiecki klasy III A. Kruk wtorek 14.35- 15.20 110
koło języka niemieckiego M. Piaszczyk wtorek 14.35- 15.25 107
zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego klasy I J. Typek- Falarz wtorek  8.00 -8.45 211

 

ZAJĘCIA TEMATYCZNE

       

Szkolne Koło Wolontariatu

B. Smoleń

B. Niegłos

B.Wydra

 

wg. odrębnego harmonogramu - -

Koło Miłośników Teatru

G. Kiełb 

wg. odrębnego harmonogramu - -

Koło Miłośników Krakowa

J. Typek -Falarz

wg. odrębnego harmonogramu - -

Szkolny Klub Czytelnika

M. Pierzynka

piątek 12.40- 13.40 biblioteka

"I Ty możesz dostać Nobla"

B. Jacewicz

środa 15.25 - 16.10 203

Historia XX wieku

P. Ratusz

czwartek 15.25 -16.10 206

GLEE CLUB

A. Mazur

środa 15.25- 16.10  210

Zajęcia techniczno -informatyczne

T. Solarz

poniedziałek

środa

15.25- 16.10 209

Koło religijno -duszpasterskie

ks. M. Śladewski

piątek 14.35 - 15.20 105

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

B. Krzemińska

wtorek lub

wymiennie sobota

15.30 -17.00

9.00 -10.30

SG

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

E. Miodońska

czwartek

lub wymiennie sobota

16.15 -17.45

9.00 -10.30

MSG

siłownia

gry zespołowe

K. Podobiński

piątek

1 sobota w miesiącu 

15.25 -16.10

9.00  -12.00

SG

zajęcia sportowo - rekreacyjne

K. Sitko

czwartek

środa 

8.00 - 8.45

16.10-16.55

SI

Warsztaty artystyczne i schola

M. Kozioł

A. Matoga

 

piątek 15.20 -16.10 105

Warsztaty plastyczne

J. Kowalik

piątek 16.00 -18.00 104

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

       

Interwencja kryzysowa

I. Marczyńska - Barć

A. Czudec - Czyrnecka

wg potrzeb - -
Zajęcia wyrównawcze dla klas I

K. Kołton - Czaderska

B. Wydra

czwartek

czwartek

15.25 - 16.10 

13.40- 14.25

6

106

Zajęcia wyrównawcze dla klas III A. Buszczyk - Skiba środa 15.25 -16.10 104
Zajęcia wyrównawcze dla klas II

A. Matoga

B. Smoleń

wtorek

czwartek

8.00 - 8.45

15.25 - 16.10

110